ŠIOV Slovenské centrum cvičných firiem
ŠIOV Slovenské centrum cvičných firiem
Online služby

Navigačné menu

Preskočiť navigačné menu

Kontakt

Štátny inštitút odborného vzdelávania
Slovenské centrum cvičných firiem
Bellova 54/a
837 63 Bratislava
www.siov.sk

Mobil: +421 911 469 691

E-mail: sccf@siov.sk

 

Hlavné menu > Aktuality

Medzinárodný veľtrh cvičných firiem v nemeckom meste Sinsheim

12.01.2018
Odmenou za činnosť v cvičnej firme bola účasť na medzinárodnom veľtrhu. Práve na medzinárodnom veľtrhu má firma príležitosť reprezentovať svoju cvičnú firmu, svoje nápady a svoju školu.

Taktiež má možnosť  porovnať úroveň svojej firmy s inými v medzinárodnom meradle. Preto sme sa aj my rozhodli zúčastniť medzinárodného veľtrhu a vyskúšať si to slovom aj písmom v anglickom jazyku.

Naša cvičná firma Vagačov dvor, s. r. o.  sa  21. 11. - 23. 11. 2017 zúčastnila Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem v Nemecku. Veľtrh sa konal v meste Sinsheim.  Okrem našej cvičnej firmy zo Slovenska sa ho zúčastnili ešte firmy z 12 štátov sveta: Brazília, Južná Kórea, Argentína, Belgicko, Francúzsko, Španielsko, Maďarsko, Poľsko, Bulharsko, Taliansko, Rakúsko, Nemecko. Obchodovalo a ponúkalo svoje služby a produkty 117 firiem.

Účasť na veľtrhu bola pre nás obohatením. Bolo zaujímavé a poučné rozprávať sa a prezentovať firmu v cudzom jazyku. Získali sme veľa nových skúseností, pracovných kontaktov a nových zážitkov. Sme za to veľmi vďační a veľtrh odporúčame zažiť každému.  

žiaci z 3. OA v šk. roku 2017/2018

Mgr. Oľga Feješová, učiteľka CF

 

FOTOGALÉRIA


<< späť